Bramy / Furtki / Automatyka

BRAMY I FURTKI
1

Naszą domeną jest nowoczesność oraz funkcjonalność, dlatego pomagamy naszym Klientom w wyborze oraz montażu bram i furtek wraz z automatyką bram.

Nasze furtki i bramy wyposażone są w wysokiej klasy zawiasy regulowane lub układy jezdne, zamki lub elektrozaczepy oraz opcjonalnie w automatycznie sterowane mechanizmy napędowe.

Montujemy wszelkiego rodzaju napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz wiking dopasowując rodzaj do możliwości terenu, oraz potrzeb zamawiającego.

 

PRZESUWNE
1

Bramy przesuwne mogą być stosowane zarówno przed wjazdem na posesję, jak i na obiekt przemysłowy.

Brama dzięki masywnej budowie oraz precyzyjnej i stabilnej konstrukcji pozwala na zamknięcie nawet najbardziej szerokich wjazdów. Bezpieczne użytkowanie zapewnia automatyczne systemy zabezpieczeń takie jak fotokomórki, listwy bezpieczeństwa oraz lampy sygnalizacyjne.

Rozwiązanie to nie wymaga przestrzeni na podjeździe, bramy przesuwne potrzebują jedynie przestrzeni wzdłuż ogrodzenia.

SKRZYDŁOWE
1

Bramy skrzydłowe są jednymi z najcześciej wybieranych ofert na rynku. Na ich korzyść przemawia stosunkowo niska cena do oferowanej jakości oraz tradycyjny wygląd.

Bramy jedno – furtki, bądź dwuskrzydłowe mogą znjadować się na wąskiej działce, ponieważ nie wymagają zagospodarowania przestrzenia wzdłóż ogrodzenia. Mogą zostać wyposażone w automatyczne systemy otwierania.

  • wyposażone  elementy, takie jak: zawiasy, rygiel, zamki i wiele innych.
  • Wszystkie bramy posiadają ochronę antykorozyjną
  • Każda brama może zostać wyposażona w automatykę

Harmonijkowe | SKŁADANE
1

Bramy Harmonijkowe– cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świetnie sprawdza się w miejscach z ograniczaną przestrzenią gdzie nie ma odpowiednich warunków dla prac bram konwencjonalnych.

Bramy składane wykonane są na bazie wszystkich oferowanych wzorów posesyjnych, jak i przemysłowych.

AUTOMATYKA
1

Domeną LR ogrodzenia jest nowoczesność oraz funkcjonalność, dlatego pomagamy naszym Klientom w wyborze oraz montażu bram i furtek wraz z automatyką, oraz wszelkimi dodatkami.

Aby nasz zakup był udany podczas wyboru napędu do bramy, musimy zwrócić uwagę na kwestie:

  • wymiarów bramy
  • rodzaju słupa
  • rodzaju bramy
  • intensywność otwierania

Powyższe parametry mają kluczowe znaczenie i bezpośrednio wpływają na wybór automatyki, która zagwarantuję bezawaryjną pracę.

WIDEOMOFONY / DOMOFONY
1

Nowoczesne wideodomofony to urządzenia, których podstawową funkcją będzie zapewnienie komfortu czy bezpieczeństwa dla twojej posesji.

Najnowsze modele oprócz komunikacji oraz kontroli dostępu, mają możliwość podglądu obrazu z kamer dozoru.

Najnowszy trend to możliwość połączenia wideodomofonu przez aplikację z urządzeniami mobilnymi. Rozwiązanie takie umożliwiają podłączenie WiFi czy dedykowane bramki IP.

Szukasz wysokiej jakości FURTKI I bramy z pełną automatyką?
1
SŁUPEK MULTIMEDIALNY
1

Słupek wielofunkcyjny Multi-Pro – dopasowany wielkością oraz akcesoriami do potrzeb Klienta. Słup multimedialny został zaprojektowany z myślą o gamie ogrodzeń posesyjnych Metpol. Standardowo jak reszta produktów slup jest zabezpieczony przed korozją – ocynk + lakierowanie proszkowe z palety RAL. Słup wielofunkcyjny produkowane są na wysokość od 1.4 do 2m.

Słup multimedialny Muli-Pro to doskonała alternatywa dla dotychczasowych rozwiązań.

REALIZACJE
1
Bramy | furtki | Automatyka | DODATKI | SŁUP MULTI-PRO