Scroll Top

O Nas

LR Ogrodzenia
1

LR-solution gwarantuje kompleksową realizację każdego zleconego projektu. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, estetykę i dbałość o szczegóły. Projekty realizowane w różnych warunkach terenowych także tych wymagających przełożyło sie na zaufanie Klientów.

Oferta firmy LR Solutions skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych,  jak i przedsiębiorców. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dystrybucji oraz  montażu ogrodzeń , bram, furtek   czy automatyki.

Zaufanie jest dla nas kluczem do sukcesu. Nasi Klienci mogą być pewni, że powierzają pracę w fachowe ręce. Oferujemy kompleksową pomoc uwzględniając Twoje osobiste preferencje. Budżet i termin realizacji ustalamy indywidualnie.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa: mazowieckiego, podlaskiego oraz  warmińsko-mazurskiego. – W szczegółnych wypadkach także w innych rejonach.

…Dzięki perfekcjonizmowi i elastyczności w działaniu nie tylko jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty, lecz także minimalizujemy ryzyko niepowodzenia oraz niezadowolenia Zleceniodawców.

Proces Pracy
1
01
Pierwszy kontakt / Oferta

Na tym etapie przeprowadzamy wywiad z klientem, zapoznajemy sie z planami działki oraz dokumentacją projektową dzięki czemu możemy opracować szczegółową kalkulacje kosztów. Przygotowanie wstępnej oferty opatre jest na podstawie preferencji klienta, budżetu,  oraz otrzymanych materiałach .

02
Projekt / Zamówienie

Wizja lokalna z dokładnym pomiarem pozwoli na sprawdzenie warunków terenowych oraz przygotowanie ostatecznej oferty. Na tym etapie ustalamy wszelkie szczegóły odnośnie prac montażowych, logistyki, prac przygotowawczych, zamówienia oraz kwestie terminów. Po zweryfikowaniu podpisujemy umowę oraz zlecamy produkcję.

03
Dostawa oraz Montaż

LR Ogrodzenia przejmuje wszelkie obowiązki dotyczące realizacji. Rola klienta sprowadza się do przekazania obiektu na czas prac. Nasza ekipa zajmie się kompleksowym montażem produktów według ustalonego wcześniej planu. Klient zostaje poinformowany o zakończeniu prac – przechodzimy do obioru, oraz sfinalizowania umowy.

Co o nas mówia
1
Małgorzata M

Serdecznie polecam ekipę z LR Solutions. Panowie są bardzo dokładni – znają się na swojej pracy. Prace przebiegały sprawnie, z zachowaniem porządku w otoczeniu wykonywanych prac.

Magda R

Polecam usługi firmy pod każdym względem. Profesjonalnie i rzetelnie wykonana usługa. Kreatywny zespół, od etapu projektowego poprzez realizację. Pracują przy użyciu profesjonalnego sprzętu, podpisują umowę którą realizują zgodnie z wszelkimi terminami i ustaleniami finansowymi. Dodatkowo świetna atmosfera pracy, pełna kultura obsługi i fajni ludzie.

Pawel S.
Bardzo dobra firma, z ciekawymi pomysłami, dokładnie i starannie realizująca uzgodniony plan. Polecam
Dominik Z.

Podejście z jakim się nie spotkałem, prezentacja w formie 3D z pełnym wyliczeniem kosztów, następnie sprawne wprowadzenie w życie 1 do jeden. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.