Scroll Top

Usługi

CO Możemy Dla ciebie zrobić?
1
JESTEŚmy liderem
W BRANŻY OGRODZEŃ

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z dziedziny ogrodzeń. Od projektowaniu po sprzedaż transport oraz montaż. Działamy na terenie i okolicach: Warszawy, Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowa, Łomży, Białegostoku.

W naszej ofercie znajda państwo różnego rodzaju ogrodzenia od palisadowych po przemysłowe oraz furtki bramy wraz z automatyką i dodatkami.

Działamy kompleksowo od projektu po produkcję, kwestię logistyczne oraz realizacje.

Planowanie
PLANOWANIE

Rynek ogrodzeniowy dostarcza nam szeroki wybór ogrodzeń, materiałów, stylów i kolorów. Klienci często są zdezorientowani i wahają się w wyborze najlepszego rozwiązania. LR Ogrodzenia pomaga w zaplanowaniu ogrodzenia od rodzaju materiału po dodatki związane z automatyką. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Ogrodzenia Posesyjne
Ogrodzenia Palisadowe

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz doboru ogrodzeń palisadowych przemysłowych, oraz posesyjnych, które cechują się wysokimi walorami użytkowymi i estetycznymi. Ogrodzenia palisadowe sprawdzą się dla Klientów ceniących trwałość oraz prestiż, ich charakter doskonale dostosowuje się do różnych stylów architektonicznych.

Ogrodzenia Panelowe
Ogrodzenia Panelowe

Niesłabnące na popularności rozwiązane systemowe 2D czy 3D to przede wszystkim znakomity stosunek jakości do ceny. Ogrodzenie Panelowe znakomicie sprawdza się jako trwały i funkcjonalny system ogrodzeniowy dla obiektów przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej, firm, instytucji, ale także jako elegancie ogrodzenie prywatnych posesji i terenów rekreacyjnych.

Ogrodzenia Drewniane
OGRODZENIA DREWNIANE

Ponadczasowe rozwiązane, tradycyjne i odpowiednio wykonane oraz zabezpieczone służą przez lata. LR Ogrodzenia posiada doświadczenie przy pracy z drewnem, dlatego zapewniamy pełną usługę od montażu drewnianego ogrodzenia po zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi.

Ogrodzenia Joniec
Ogrodzenia Łupane i Modułowe

Klienci ceniący klasykę oraz naturalność znajdą w naszej ofercie ogrodzenia trwałe o oryginalnym designie. Współpracujemy z najlepszymi producentami bloczków betonowych, Szeroki wybór komponentów, z łatwością dopasujemy do budynku oraz otaczającej architektury.

ogrodzenia tymczasowe
ROZWIĄZANIA TYMCZASOWE

Na czas trwania prac budowlanych zapewniamy montaż ogrodzeń tymczasowych, szybkich w montażu i demontażu. Nasze ogrodzenia zabezpieczą działkę oraz pozostawiony sprzęt na czas trwania budowy.

Demontaż starego ogrodzenia
DEMONTAŻ

Ocenimy obecny stan ogrodzenia, może sie okazać, że niektóre elementy nadają się do odnowienia i dalszego użytkowania. Jeśli materiały są jednak zużyte a korozja nie pozwala na dalsze funkcjonowanie zajmiemy się demontażem starego ogrodzenia oraz przygotujemy powierzchnię pod montaż nowego.

montaż bram i furtek
Bramy i furtki

Furtka oraz brama jest niezbędnym elementem każdego ogrodzenia. W naszej ofercie Klienci znajdą szeroki wybór bram oraz furtek, które pomożemy dopasować do ogrodzenia  oraz otoczenia by wspólnie tworzyły integralny element posesji. W ofercie znajdą Państwo bramy przesuwne, skrzydłowe oraz harmonijkowe.

Automatyka do bram
Automatyka

Oferujemty klientom fachową pomoc i doradztwo najlepszych rozwiązań w pełni dostosowanych do ich potrzeb. Zapewniamy montaż napędów bram, przesuwnych, dwuskrzydłowaych, szlabanów z możliwością otwierania za pomocą pilota oraz wygodnie z domu.

Co Możemy dla Ciebie Zrobić?
1
Przygotowanie Oferty

Po krótkiej rozmowie przygotujemy dla ciebie darmową ofertę wstępną.

Projektowanie

Zaprojektujemy oraz dobierzemy rozwiązania odpowiednie do twojego budżetu oraz potrzeb.

LOGISTYKA

Zajmiemy się sprawami logistycznymi oraz kompleksowym montażem ogrodzenia