Scroll Top

Ogrodzenia Murowane

MUROWANE | GABION | BLOCZKI
1

Popularność ogrodzeń murowanych z bloczka betonowego, wynika przede wszystkim z wytrzymałości , minimalnej potrzeby konserwacji oraz estetyki. Najczęsciej stosujemy gotowe bloczki ogrodzieniowe takich producentów jak Joniec czy Slabb.

Bloczki wykonane są z wysokiej jakości betonu o estetycznym wykończeniu. Dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach pozwalają na stworzenie nowoczesnego i tradycyjnego ogrodzenia o wysokiej wytrzymałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne.

Ogrodzenia murowane najczęściej są stosowane na frontach działek, aby podkreślić reprezentacyjny wygląd obiektu.

OGRODZEŃIA MUROWANE – WYBIERZ WERSJĘ DLA SIEBIE

1
1

Bloczki ogrodzeniowe SLABB z wysokiej jakości betonu architektonicznego to ekskluzywny produkt o unikalnej, niepowtarzalnej powierzchni. Bloczki modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie eleganckiego, ciekawego, nowoczesnego ogrodzenia.

Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu ekskluzywny charakter to z pewnością powinieneś postawić na bloczki ogrodzeniowe SLABB.

1

Firma JONIEC® to przodujący polski producent ogrodzeń betonowych, od ponad 25 lat opracowują własne nowatorskie projekty i wdrażają je do produkcji kładąc głównie nacisk na innowacyjność i nowoczesność.

Ogrodzenia z bloczków betonowych Joniec to sprawdzony wybór dla osób chcących wykonać ogrodzenia modułowe – składające się z dopasowanych do siebie elementów.

REALIZACJE
1
Ogrodzenia z Bloczków betonowych | Gabiony | Murowane